Vložil Marek - tréner

Titulok prípravný zápas FKM KV - Inter Ba

FKM KV - Inter Ba 11:7 ( 5:1, 2:3, 4:3)

góly: Rexa 2, Kováč 2, Hajková 2, Kropáč 2, Magula, Kéry, Lichner

Po dlhých troch mesiacoch sme sa konečne dočkali prvého prípravného zápasu. Za veľmi pekného počasia sme si zmerali sily s rovesníkmi z Interu Bratislava. Spoločne s hosťujúcim trénerom sme sa dohodli na troch 25 minútových tretinách.
Nominácia bola veľmi jednoduchá každý kto bol k dispozícii prišiel a tak sme mali 13 hráčov a jedného brankára.
Každý hráč odohral rovnaký počet minút každý mal rovnakú šancu sa ukázať v čo najlepšom možnom svetle. Z našej strany najvydarenejšia bola hneď úvodná časť kde sme trestali každú súperovu chybu a tesne pred koncom prvej tretiny svietilo na tabuli skóre 5:0. No po nepozornosti stredného obrancu a brankára sme inkasovali veľmi lacný gól. Tento gól akoby nás zneistil a v druhej tretine sme prestali hrať svoju hru založenú na na dobrom pohybe hráčov, a v každom súboji sme boli o krok pozadu. súper to hneď vycítil a začal si viac dôverovať a vytvárať si šance. V tejto tretine sme boli malo razantní pred oboma bránami a nepresný v kombináciach. Ako to teraz často spomínam aj v tomto zápase sme boli málo kreatívni v súbojoch 1:1 na čom musíme ďalej tvrdo pracovať. Hráči často do poslednej chvíle nevedia čo chcú spraviť a tak zákonite nevidíme peknú kľučku, na ktoré sme zvyknutí z tréningov. V tretej tretine sa naša hra mierne zlepšila, niektorí pochopili že nemajú na loptu čakať ale treba ísť proti nej a hneď mali pre seba viac priestoru a času. V zápase sa striedali svetlejšie momenty s horšími, no je len začiatok jarnej časti a verím že sa budeme zlepšovať od zápasu k zápasu. Na záver si chlapci ešte zmerali sily v penaltách a aj v tejto činnosti sa ukázalo že potréningové penalty majú svoj význam. Nechcem aby to vyznelo že chlapcov a Lucku nepochválim, no viem že sú schopní podať ešte omnoho lepšie výkony a aj ich predvedú.