góly:
Koseček 2, Vasile, Lichner

Zostava:
Krutil 7 Vajda 6 - Muslija 6 Málek 7 Zeman 8 Veidinger 7 Magula 6 Marušák 6 Gríger 6 Vasile 7 Koseček 7 Rexa 5 Šinák 7 Hudec Holka 6 Lichner 7 Homola 5 Srpoň 7 Kaliský 7 Kropáč 6

Na ťažkom teréne sa hral od začiatku zápasu veľmi bojovný zápas. V úvode stretnutia sme si dokázali skôr zvyknúť na podmienky a boli sme aktívnejší v hre. Z tejto aktivity plynuli aj góly a v krátkom čase sme sa dostali do dvojgólového vedenia. Dokázali sme si vypracovať dostatočné množstvo šancí, no z ich realizáciou budeme musieť ešte popracovať. V prvom polčase sme zvíťazili v pomere 3:1, čo bol aj primeraný obraz hry. Do druhého polčasu sme nastupovali s tým, že chceme v takejto hre pokračovať, ale minútový výpadok koncentrácie stačil na to, aby súper vyrovnal. V ďalšom priebehu sme boli síce futbalovejší, no ponúknuté šance sme nedokázali premeniť hlavne kvôli netrpezlivosti, a zbytočnému nepokoju v zakončení.