góly:
Veidinger 3, Lichner, Makuch

zostava:
Krutil 6 Vajda 6 - Makuch 6 Hudec 6 Veidinger 8 Kaliský 5 Marušák 4 Csibrei 5 Gríger 5 Vasile 5 Koseček 6 Rexa 6 Šinák 6 Holka 7 Lichner 6 Homola 4 Srpoň 5 Kéry 6 Kropáč 4 Šogor 5 Magula 5

V derby zápase sme v úvode na ťažkom teréne hrali vyrovnanú partiu s hráčmi Slovana. S postupom času sa však hráči Slovana dostávali častejšie k loptám a hrozili hlavne po krajoch ihriska. My sme naopak hru zbytočne tlačili cez stred, kde bol veľký počet hráčov. Prvý polčas sme si nedokázali v potrebnom množstve vypracovať gólové príležitosti, a tak potešila pekná strela Veidingera, ktorému tento zápas vyšiel. V druhom polčase sme v úvode pokračovali v hre z prvého, no po 10 minútach sa nám podarilo prebrať taktovku zápasu a dokázali sme súpera zatlačiť a výsledok bol zrazu 6:5. V týchto momentoch sme si vypracovali aj ďalšie šance , no žiaľ bez úspešného konca. V závere sme hru otvorili začo nás súper potrestal ešte tromi gólmi