Kalendár akcií 2012-2013 (U-10)
24.06.2013, PMB1 liga U10, 14.kolo: Ružinov - FKMKV, 1:8 (0:5) (Po, 17:00, Sklenárova 5)
16.06.2013, PMB2 liga U10, 12.kolo: FKMKV - OFK Dun. Lužná, 9:0 (6:0) (Ne, 9:00, Molecova)
15.06.2013, Turnaj U10: Karlovka Cup, 4.miesto (z 12-tich) (www.karlovkacup.webnode.sk, propozície)
09.06.2013, Turnaj U10: Samária Cup, 9.miesto (z 20-tich) (Šamorín, miesto, info, propozície)
08.06.2013, PMB2 liga U10, 22.kolo: MFC Záh.Bystrica – FKMKV, 1:2 (1:1) (So, 10:00)
08.06.2013, PMB1 liga U10, 13.kolo: FKMKV - Inter, 3:3 (1:1) (So, 09:00, Molecova)
02.06.2013, PMB2 liga U10, 21.kolo: ŠK Danubia - FKMKV, 0:22 (0:10) (Ne, 10:30, ihr. Ekonóm)
02.06.2013, PMB1 liga U10, 22.kolo: FKMKV - FC Petržalka 1898, 1:3 (1:0) (Ne, 09:30, Molecova)
28.05.2013, PMB1 liga U10, 21.kolo: Slovan "A" - FKMKV, 6:0 (1:0) (Ut, 18:00, Junácka ul.)
26.05.2013, PMB2 liga U10, 20.kolo: FKMKV - ŠK Vrakuňa, 14:2 (6:1) (Ne, 8:30, Molecova)
19.05.2013, PMB2 liga U10, 19.kolo: FKMKV - FKMKV ,,B", 5:2 (3:0) (Ne, 8:30, Molecova)
18.05.2013, Turnaj U10: Brezová p. Bradlom (Športová ul., čas bude ešte upresnený), 5.miesto
15.05.2013, PMB1 liga U10, 20.kolo: Slovan "B" - FKMKV, 3:2 (1:1) (Str, 16:30, Junácka ul.)
12.05.2013, PMB1 liga U10, 19.kolo: FKMKV - Malacky, 6:2 (2:0) (Ne, 09:30 Molecova)
11.05.2013, PMB2 liga U10, 18.kolo: Inter B – FKMKV, 0:3 (0:1) (So, 12:15 na ihrisku Drieňová)
08.05.2013, Turnaj U10: Jupie Banská Bystrica (turnaj, ubytovanie) družstvá: Jupie B.Bystrica, MŠK Rimavská Sobota, MFK Topolčany, MFK Košice, FK Dukla Banská Bystrica, FK Vrútky, FA Dovaj Rožňava, FKM Karlova Ves, SFM Senec) - (výhra 5x, remíza 3x, prehra 1x) !!! 1.miesto
05.05.2013, PMB2 liga U10, 17.kolo: FKMKV - Lok. Dev.N.Ves, 4:1 (1:1) (Ne, 8:30, Molecova)
04.05.2013, PMB1 liga U10, 18.kolo: FK Rača - FKMKV, 0:5 (0:5) (So, 10:45, Černockého ul.)
28.04.2013, PMB2 liga U10, 16.kolo: FK Dúbravka – FKMKV, 1:8 (1:2) (Ne, 9:30, K horárskej studni)
28.04.2013, PMB1 liga U10, 17.kolo: FKMKV - ŠKP Dúbravka, 9:2 (6:0) (Ne, 09:30, Molecova)
23.04.2013, PMB1 liga U10, 12.kolo: SFM Senec - FKMKV, 3:5 (1:2) (Ut, 17:30, Veľký Biel, Školská ul.)
21.04.2013, PMB2 liga U10, 15.kolo: FKMKV - TJ Čunovo, 7:1 (4:1) (Ne, 8:30, Molecova)
21.04.2013, PMB1 liga U10, 16.kolo: FA Bratislava - FKMKV, 1:7 (1:3) (Ne, 10:15, Hradská ul.)
14.04.2013, PMB2 liga U10, 14.kolo: TJ Jarovce - FKMKV, 1:6 (1:3) (Ne, 9:30, Ovocná ul.)
14.04.2013, PMB1 liga U10, 15.kolo: FKMKV - LP Domino, 5:2 (4:0) (Ne, 09:30, Molecova)
07.04.2013, PMB2 liga U10, 13.kolo: FKMKV - ZŠ Kalinčiakova, 5:1 (4:0) (8:30, Molecova)
06.04.2013, Príp. zápas: FKMKV - FKMKV2004, 4:6 (10:30, Molecova)
17.03.2013, Príp. zápas: FK Senica - FKMKV 7:3 (miesto, odchod 9 am, zapas 11-13h, 4x25min)
16.03.2013, Turnaj U10: FC Petržalka (Dom športu, Junacka 6, zápasy 8:15-16h.), skupina: FKMKV, Inter, Močenok, Petržalka zel., Dunajská Streda - 6.miesto
10.03.2013, Príp. zápas: FKMKV - Devínska Nová Ves U11, 5:7 (3:0) (13:00, Molecova)
10.03.2013, Príp. zápas: FKMKV - Vrakuňa U11, 3:6 (0:3) (13:00, Molecova)
03.03.2013, Príp. zápas: FKMKV - Inter Bratislava 11:7 (5:1, 2:3, 4:3) (11:00, Molecova)
23.02.2013, Turnaj U10: Nitra (odchod 6:20am, Športová hala SPU), družstvá: FA Nitra, FC Hlohovec, FK Duslo Šaľa, Dun.Streda, FKMKV, ŠKP Dúbravka - hrá sa každý s každým - 7.miesto
17.02.2013, Príp. zápas: FKMKV - Inter BA (11:00, Molecova) - zrusene kvôli počasiu / snehu na ihrisku
02.02.2013, Turnaj U10: Brno (odchod 7:05am, sport.hala Křenovice , zápasy 9-16h), tímy: Sparta Brno, Vsetín, Aspang, Karlovka; Olomouc, Malacky, Hodonín - 5.miesto
27.01.2013, Turnaj U10: Inter Bratislava (zápasy 8:50-17h., Vlčie Hrdlo), tímy: Inter, FKM KV, ČFK Nitra, Veľké Kostoľany, ŠKP Dúbravka, Rača, Šamorín, Scorpions, Senec - 7.miesto
12.01.2013, Turnaj U10: Hlohovec (odchod 7:15 spred Lidl, miesto, ul.Zábranie 204/40), mužstvá: Slovan Hlohovec, Sp.Trnava, Lok.Trnava, Levice, FKMKV, Sereď, FA Nitra, Piešťany - 5.miesto
09.12.2012, Turnaj U10: Petržalka Bratislava (Dom športu, Junácka 6), skup.A: Petržalka, Dubnica, Senec, Šamorín, Nitra, skup.B: Petržalka z., Karlovka, Močenok, Trnava, N.Mesto - !!! 3.miesto
02.12.2012, Turnaj U10: Dubnica n.V. (odchod 6:45 spred Lidl, zapasy 9-17 hod, miesto), skup.A: Petržalka, Inter, Dubnica, Nitra, Bánovce, skup.B: Močenok, Myjava, Karlovka, N.Mesto, Partizánske - 6.miesto
25.11.2012, Turnaj U10: Močenok (odchod 7:15 spred Lidl, zápasy 9:00-16:00, info, trasa), skupina: Karlovka, Domino, Šamorin, Hlohovec, Močenok 6.miesto
16.-18.11.2012, Turnaj U10: Vranov nad Topľou (info, miesto, odchod 16.11. o 8:45am spred Lidl) ... naša skupina: snina, vranov nad topľou, fkmkv, rožňava, prešov, košice 7.miesto
11.11.2012, PMB1 liga U10, 11.kolo: Petržalka - FKMKV 1:1 (0:1) (10:00, Pankúchová)
11.11.2012, PMB2 liga U10, 11.kolo: FKMKV - Danubia 16:0 (7:0) (8:30, Molecova)
30.10.2012, PMB1 liga U10, 10.kolo: FKMKV - Slovan "A" 4:4 (1:3) (17:30, Molecova)
30.10.2012, PMB2 liga U10, 10.kolo: Vrakuňa - FKMKV 0:12 (0:5) (15:00, Hradská ul.)
27.10.2012, PMB2 liga U10, 9.kolo: Karlova Ves "B"- FKMKV 1:6 (1:1) (12:00, Molecova)
25.10.2012, PMB1 liga U10, 9.kolo: FKMKV - Slovan "B" 3:3 (1:2) (17:30, Molecova)
21.10.2012, PMB1 liga U10, 8.kolo: Malacky - FKMKV 0:6 (0:4) (10:45, ZŠ Záhorácka)
21.10.2012, PMB2 liga U10, 8.kolo: FKMKV - Inter 8:0 (2:0) (8:30, Molecova)
14.10.2012, PMB1 liga U10, 7.kolo: FKMKV - FK Rača 4:3 (3:1) (9:30, Molecova)
13.10.2012, PMB2 liga U10, 7.kolo: Dev.Nová Ves - FKMKV 0:6 (0:3) (11:00, Vápencová)
07.10.2012, PMB1 liga U10, 6.kolo: ŠKP Dúbravka - FKMKV 1:13 (0:7) (10:00, Trnavského)
07.10.2012, PMB2 liga U10, 6.kolo: FKMKV - FK Dúbravka 9:0 (5:0) (8:30, Molecova)
30.09.2012, PMB1 liga U10, 5.kolo: FKMKV - FA Bratislava 6:0 (1:0) (9:30, Molecova)
30.09.2012, PMB2 liga U10, 5.kolo: Čuňovo - FKMKV 0:10 (0:6) (13:30, Čuňovo - Na hrádzi)
29.09.2012, Turnaj U10: Brezová pod Bradlom (7:15 od Lidl, začiatok 9:30, Staničná - Športová ul.), sk.A: Celachovice, Dubnica, Petržalka, Stará Turá , Partizánske, Karlova Ves B 6.miesto - sk.B: Zlaté Moravce, Bánovce n.Bebravou, Močenok, BCT Bratislava, Lokomotíva Trnava, Karlova Ves A - 3.miesto
26.09.2012, PMB2 liga U10, 4.kolo: FKMKV - Jarovce 8:0 (3:0) (17:30, Molecova)
22.09.2012, PMB1 liga U10, 4.kolo: LP Domino - FKMKV 1:3 (0:2) (10:30, Nerudova ul.)
19.09.2012, Príp. zápas: LP Domino - FKMKV 3:4 (17:00, ihr. Kalinčiakova)
16.09.2012, PMB1 liga U10, 3.kolo: FKMKV - Ružinov 12:1 (5:0) (9:30, Molecova)
16.09.2012, PMB2 liga U10, 3.kolo: Kalinčiakova - FKMKV 6:2 (2:0) (9:00, ihr. Kalinčiakova)
09.09.2012, PMB2 liga U10, 2.kolo: FKMKV - Záhorská Bystrica 17:0 (6:0) (8:30, Molecova)
08.09.2012, PMB1 liga U10, 2.kolo: Inter - FKMKV 1:6 (1:3) (10:00, ihr. Drieňová ul.)
02.09.2012, PMB1 liga U10, 1.kolo: FKMKV - SFM Senec 1:0 (0:0) (9:30, Molecova)
01.09.2012, PMB2 liga U10, 1.kolo: Dunajská Lužná - FKMKV 0:14 (0:6) (14:30)
29.08.2012, Príp. zápas: ŽP Šport Podbrezová - FKMKV 3:7 Podbrezová
26.08.2012, Príp. zápas: FŠK Nitra - FKMKV 6:4 (1:2) Nitra, ul. Pri strelnici
23.08.2012, Príp. zápas: Slovan Bratislava - FKMKV 10:3 (4:1)
18.08.2012, Príp. zápas: FA Bratislava - FKMKV 3:4 (1:2) ZŠ Hradská
Skratky:
BFZ - Bratislavský Futbalový Zväz
Liga PMB1 (U10) - Liga Prípravka Mládeže B, skupina 1 (prvá liga), deti do 10 rokov
Liga PMB2 (U10) - Liga Prípravka Mládeže B, skupina 2 (druhá liga), deti do 10 rokov
Farby:
Liga PMB1, Liga PMB2, Turnaj U10, Príp.zápas