Najvyššie v priebežnej tabuľke

19.04.2015 14:17

Po jednoznačnom triumfe v "malom" bratislavskom derby nad FK Inter Bratislava na jeho pôde (3:9) sa pre FKM Karlova Ves U12 naskytol pekný pohľad na priebežnú tabuľku - dostali sme sa v nej doteraz najvyššie na 6. miesto a pred nami sú s menším odstupom už iba skutočné bašty slovenského mládežníckeho futbalu.

Mužstvo čaká v najbližšom čase tzv. "anglický týždeň" s dohrávkou 18. kola na ihrisku FC Baník Horná Nitra v Handlovej (v stredu popoludní) a počas najbližšieho víkendu privítame už na dočasnom "domácom" štadióne v Lamači tím Spartaku Myjava. 

Najmä zápas na Hornej Nitre môže mať príchuť "zápasu jari". Súper dokázal zvíťaziť v 4 z posledných 5 zápasov a v tabuľke nás od seba delia iba 2 body. V poslednom kole dokázali Hornonitrania zázračne otočiť zápas proti Sencu, v ktorom prehrávali už 4:9 a ešte 5 minút pred koncom o dva góly, aby nakoniec zvíťazili 10:9! V Handlovej teda chlapcov čaká nesmierne ťažký a húževnatý tím, ktorý je na víťaznej vlne.

Nádejné umiestnenie vo svojej premiérovej sezóne medzi prvoligovou elitou máme všetky predpoklady si udržať až do konca sezóny. Po náročnom vyžrebovaní, keď sme v prvej polovici odvetnej časti čelili najkvalitnejším celkom celej súťaže, máme teraz pred sebou sériu zápasov proti rovnocenným tímom, ktoré v prípade dobrého a zodpovedného výkonu máme šancu zdolávať.

Späť