góly:
Homola 5, Veidinger 2, Rexa, Šogor

zostava:
Krutil 6 Vajda 6 - Makuch 6 Málek 7 Magula 4 Veidinger 7 Muslija 6 Drgon 6 Csibrei 6 Kaliský Vasile 5 Koseček 7 Rexa 7 Šinák 6 Gríger 6 Holka 7 Lichner 7 Homola 9 Srpoň 6 Kéry 7 Trutz 7 Šogor 6

V bratislavskom derby sme chceli konečne zažiť pocit víťazstva, no ešte dôležitejšia bola predvádzaná hra. Od úvodu sme boli na ihrisku lepším tímom, každú situáciu sme riešili rýchlejšie a v situáciách 1 na 1 sme boli rýchlejší a presnejší. V zápase sme si dokázali vypracovať veľké množstvo šancí, z ktorých sme premenili 9. Pri streleckej chuti bol hlavne Homola, ktorý pri zakončení začal používať rozum a hneď sa to prejavilo na jeho streleckom účte. Chlapci toto víťazstvo a tento zápas už potrebovali, aby opäť získali stratené sebavedomie. V ďalších zápasoch sa zameriame na ešte väčšiu agresivitu v útočnej zóne, a získavanie lôpt čo možno najskôr po strate.

Titulok FC Baník Horná Nitra - FKM KV 6:7 (4:4)

Odpovedať

góly:
Rexa 2, Homola 2, Koseček, Makuch, Srpoň

Zostava:
Krutil 7 Vajda 6 - Vasile 5 Koseček 6 Rexa 8 Šinák 6 Holka 5 Lichner 5 Homola 6 Makuch 6 Hudec 5 Kropáč 5 Veidinger 5 Muslija 6 Drgon 5 Csibrei 5 Hájková 5 Srpoň 6 Kéry 6 Trutz 5 Šogor 5 Málek 6

V zápase dvoch vyrovnaných družstiev sa hral od úvodu zápas, kde sa družstvá naťahovali o každý jeden gól. Na jednej strane hrala u súpera veľmi kvalitná partia, ktorá hral pekný kombinačný futbal, v ktorom sme ťahali za kratší koniec, no na druhej mali nie až tak kvalitnú partiu, ktorej sme dokázali streliť všetkých 7 gólov. Hráči možno aj príčinou dlhšej cesty nepredviedli hru na akú sme zvyknutí, nevychádzali nám akcie po stranách, veľmi rýchlo sme strácali lopty, čo nás na veľkom ihrisku Handlovej stálo veľké množstvo síl. V závere zápasu nás podržali aj brankári, hlavne Krutil, ktorý chytil 2 alebo 3 čisté šance. Bol to zápas, kedy nevyhralo lepšie družstvo, čo musíme v ďalšom zápase jednoznačne zmeniť.

Dátum 17.04.2015

Vložil Majo-asistent trénera

Titulok Nominácia FKM KV - FK Inter BA (18.4.2015)

zostava:
Krutil 6 Vajda 6 - Makuch 6 Hudec 6 Veidinger 8 Kaliský 5 Marušák 4 Csibrei 5 Gríger 5 Vasile 5 Koseček 6 Rexa 6 Šinák 6 Holka 7 Lichner 6 Homola 4 Srpoň 5 Kéry 6 Kropáč 4 Šogor 5 Magula 5

V derby zápase sme v úvode na ťažkom teréne hrali vyrovnanú partiu s hráčmi Slovana. S postupom času sa však hráči Slovana dostávali častejšie k loptám a hrozili hlavne po krajoch ihriska. My sme naopak hru zbytočne tlačili cez stred, kde bol veľký počet hráčov. Prvý polčas sme si nedokázali v potrebnom množstve vypracovať gólové príležitosti, a tak potešila pekná strela Veidingera, ktorému tento zápas vyšiel. V druhom polčase sme v úvode pokračovali v hre z prvého, no po 10 minútach sa nám podarilo prebrať taktovku zápasu a dokázali sme súpera zatlačiť a výsledok bol zrazu 6:5. V týchto momentoch sme si vypracovali aj ďalšie šance , no žiaľ bez úspešného konca. V závere sme hru otvorili začo nás súper potrestal ešte tromi gólmi