- Karlovka Cup 

www.karlovkacup.webnode.sk

 
V nedeľu 22. februára 2015 sa v Športovej hale Domu športu na Junáckej 6 v Bratislave uskutočnil 4. ročník turnaja pre mužstvá U12 KARLOVKA CUP. Po predchádzajúcich troch úspešných ročníkoch sa turnaj tentoraz konal v hale v novom termíne ako vyvrcholenie zimnej prípravy pred jarnou časťou futbalových súťaží mladších žiakov U12.
 
Popri dvoch našich tímoch, ktoré na turnaji hrali pod označením FKM Karlova Ves "modrí" a FKM Karlova Ves "červení", pozvanie na turnaji prijal Výber Bratislavy hráčov narodených v roku 2003, popredné mužstvá 1. ligy mladších žiakov AS Trenčín a JUPIE FŠ M. Hamšíka Banská Bystrica, ako aj "starí známi" FK Rača a mužstvo FC ViOn Zlaté Moravce.
 
Hralo sa systémom každý s každým s počtom hráčov 4+1 1x17 minút, každé mužstvo teda na turnaji odohralo 6 zápasov. O víťazovi, resp. ďalších umiestneniach v konečnej tabuľke turnaja rozhodoval pri rovnosti bodov 1) lepší vzájomný zápas, 2) rozdiel strelených a obdržaných gólov zo všetkých zápasov, 3) väčší počet strelených gólov vo všetkých zápasoch, 4) žreb.
 
Kompletné výsledky 4. ročníka turnaja, konečnú tabuľku, individuálne ocenenia a fotogalériu nájdete na webstránke KARLOVKA CUP 2015.
 
Teaser (YouTube video)
 

 

www.karlovkacup.webnode.sk

 
2013 Photos (FacebookPicasa)
 
2013 Videos
     FKM Karlova Ves Bratislava  vs ...
     - ČSFA Malacky
          - ŠTK 1914 Šamorín
               - FA Nitra
                    - Slovan Hlohovec
                         - Admira Wacker Mödling
                              - Sparta Brno
                                   - MFK Ružomberok
     +  SUMÁR GÓLOV