Výsledky zápasov 2014-2015 (U-12)

... foto a video zo zápasov - časť FOTOGALÉRIA

 

Memoriál Milana Paliatku - 26. ročník turnaja U12  (20.6.2015)

Zostava: Krutil, Vajda - Šinák, Makuch, Holka, Marušák, Vasile, Hudec, Homola, Csibrei, Málek, Zeman, Koseček.

Výsledky: FKMKV - FK Inter Bratislava 0:0, FKMKV - ŠK Sv. Jur (staršie žiačky) 4:0, FKMKV - ObFZ Bratislava - vidiek 5:0, FKMKV - SDM Domino Bratislava 1:2, FKM KV - FK Inter Bratislava 3:0.

FKM Karlova Ves Bratislava obsadila na turnaji celkové 3. miesto.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FKMKV - ŠK Senec 9:4 (1:2) (30.05.2015)

Zostava: Krutil 7 Vajda 6 - Makuch 6 Muslija 6 Kropáč 6 Veidinger 5 Hudec 7 Csibrei 6 Kaliský 6 Málek 6 Marušák 6 Šogor 5 Rexa 8 Vasile 7 Holka 7 Lichner 6 Homola 7 Koseček 6 Kéry 8 Šinák 8 Zeman 6 Gríger 6.

Góly: Rexa 2, Kropáč 2, Cristea 2, Kaliský, Makuch, Muslija.

Zápas sme začali dosť vlažne, neboli sme dostatočne agresívni a dôrazní hlavne pred bránou súpera, čo sa hlavne prejavovalo v zakončení, ktoré bolo slabé a často aj nepresné. Počas celého zápasu sme boli lepším tímom, no až v druhom polčase sa to prejavilo na skóre, kedy sme museli hráčov upozorniť na chyby z prvého polčasu. V tom druhom sme sa dokázali presadiť až 8 krát, čo je veľmi pekné, nakoľko Senec nepatrí k slabým súperom. Opäť sa potvrdilo, že sa v družstve nemusíme spoliehať len na jedného alebo dvoch strelcov a góly si podelili ďalší hráči. Za celú sezónu si každý jeden hráč zaslúži pochvalu a poďakovanie, že na ihrisku vždy pracoval na 100%. 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FC ŠTK 1914 Šamorín - FKMKV 3:10 (1:6) (24.05.2015)

Zostava: Krutil 5 Vajda 6 - Makuch 6 Muslija 6 Kropáč 5 Veidinger 6 Hudec 7 Csibrei 6 Kaliský 6 Málek 6 Marušák 7 Šogor 6 Rexa 6 Vasile 6 Holka 6 Lichner 7 Homola 6 Hájková 6 Kéry 6 Šinák 6 Zeman 5.

Góly: Lichner 2, Homola 2, Rexa, Hudec, Veidiinger, Šinák (11m), Csibrei, Hájková.

Na veľmi ťažkom teréne, kde miestami stála voda a nebolo možné kombinovať, sme v úvode hýrili aktivitou a súpera sme k ničomu nebezpečnému nepustili. Tento úsek hry cca 20 minút bol náš najlepší v zápase. Dokázali sme sa presadzovať obchádzaním súpera, ktoré sme cez týždeň zdokonaľovali a v zakončení sme boli dostatočne efektívni. No po tomto úseku sme sa hre súpera prispôsobili, hra už nebola tak plynulá, prestali nám vychádzať jednotlivé herné situácie. Do šancí sme sa aj napriek tomuto dokázali dostať, no ich realizácia nebola vždy najlepšia. Jednoznačne sme boli lepším tímom, ale skóre a obraz hry mali byť ešte výraznejšie. Najkrajší moment zápasu prišiel v závere v podaní Lucky Hájkovej, ktorej sa po peknej individuálnej akcii podarilo streliť exportný gól.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FK Slovan Levice - FKMKV 8:6 (3:1) (17.05.2015)

Zostava: Krutil 6 Vajda 5 - Makuch 6 Muslija 5 Kropáč 4 Veidinger 5 Hudec 5 Csibrei 5 Kaliský 5 Málek 4 Marušák 5 Magula 5 Rexa 6 Gríger 5 Koseček 6 Holka 6 Lichner 5 Homola 6 Srpoň 5 Kéry 6 Šinák 4 Zeman 5.

Góly: Rexa 2, Homola 2, Kaliský, Koseček.

Počas celého zápasu sme sa nedokázali vyrovnať so súperovými rýchlymi hráčmi, neskoro sme pristupovali, v riešení všetkých herných situácií sme neboli dostatočne koncentrovaní, a tak zákonite prišiel trest v podobe výsledku. Zápas nám nevyšiel, z čoho nerobíme tragédiu, no je to pre nás výstraha do posledných kôl, pretože by sme neradi zakončili sezónu v takejto športovej forme. Z jednotlivcov nie je možné vybrať najlepšieho hráča, pretože každý dokáže podať oveľa lepší výkon.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FKMKV - AS Trenčín 7:15 (4:7) (09.05.2015)

Zostava: Krutil 7 Vajda 8 - Makuch 7 Muslija 6 Kropáč 6 Veidinger 6 Hudec 7 Csibrei 7 Kaliský 6 Vasile 6 Marušák 6 Rexa 8 Gríger 7 Hájková 6 Holka 8 Lichner 8 Homola 7 Srpoň 8 Kéry 6 Šinák 7 Šogor 5. 

Góly: Srpoň 2, Makuch 2, Homola, Rexa, Kropáč.

Od úvodu zápasu bolo jasné, že sme nastúpili proti silnému súperovi, ktorý bol veľmi dobre technicky, ale aj rýchlostne vybavený. Naši hráči sa hráčom Trenčína dokázali v mnohom priblížiť a v určitých momentoch sme dokázali byť veľmi nebezpeční aj pred bránkou súpera. S priebehom zápasu a výkonom hráčov môžem byť spokojný, pretože sa v každej situácii snažili hrať futbal a zbytočne hru nekúskovali. V bráne nás pri mnohých šanciach podržali brankári, ktorí zneškodnili mnoho veľmi dobrých príležitostí. V útočnej fáze sme okrem 7 gólov dokázali trafiť ešte 3 krát konštrukciu a takisto sme ďalšie šance zahodili.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FK Púchov - FKMKV 2:10 (0:4) (02.05.2015)

Zostava: Muslija 6 Vajda 6 - Makuch 6 Málek 6 Kropáč 6 Veidinger 7 Hudec 8 Drgon 5 Csibrei 7 Kaliský 8 Vasile 4 Koseček 6 Rexa 6 Gríger 7 Hájková 6 Holka 7 Lichner 7 Homola 8 Kéry 8 Srpon 5 Zeman 6 Šogor 6.

Góly: Homola 2, Makuch, Kropáč, Holka, Vedinger, Hájková, Kaliský, Kéry, Gríger.

V zápase sme od úvodu dominovali, hráči cítili viac voľného priestoru ako v iných zápasoch, čo však nie vždy bolo na dobro veci. Niektorí hráči chceli až príliš dlho držať loptu na svojich kopačkách, čo spôsobovalo časté a zbytočné straty lopty a premeškanie toho správneho momentu na prihrávku. V priebehu stretnutia sme si dokázali vypracovať veľké množstvo príležitostí, niekedy až tisíc percentných, no svojou ľahkovážnosťou sme ich často zahadzovali. Veľmi ma potešilo, že sa do streleckej listiny zapísali už takmer všetci hráči na súpiske, čo je pekné vysvedčenie pre celé družstvo. V ďalšom priebehu je naším cieľom dostať sa v skóre do kladných hodnôt.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FKMKV - Spartak Myjava 10:1 (5:1) (25.4.2015)

Zostava: Hudec 6 Vajda 6 - Makuch 6 Málek 7 Kropáč 5 Muslija 6 Drgon 6 Kaliský 7 Csibrei 6 Veidinger 7 Vasile 5 Koseček 8 Rexa 6 Šinák 7 Hájková 6 Holka 7 Lichner 6 Homola 6 Srpoň 7 Kéry 8 Šogor 5 Trutz.

Góly: Srpoň 2, Koseček 2, Veidinger, Homola, Málek, Rexa, Lichner, Kaliský.

Od úvodného hvizdu sme na ihrisku dominovali a súper sa dostával k našej bráne len veľmi sporadicky. Hráči sa dokázali presadzovať v situáciách 1na1, no chýbal nám väčší kľud v zakončení. Málo sme využívali krídelné priestory, kde mali hráči dostatok miesta a namiesto toho sme často akcie tlačili zbytočne stredom. Výsledok mohol byť aj dvojnásobný nebyť už spomínaných nepresných zakončení. Hráči zbytočne niektoré situácie riešili silou, namiesto zakončenia vnútornou stranou nohy k tyčke. U súpera boli jednoznačne najlepší hráči na ihrisku obaja brankári, z ktorých sme často robili hviezdy. Výsledok je síce pekný a hráčom gratulujem, no nesmieme sa za rozhodnutého stavu uspokojovať a situácie riešiť ľahkovážne.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FC Baník Horná Nitra - FKMKV 6:7 (4:4) (22.4.2015)

Zostava: Krutil 7 Vajda 6 - Vasile 5 Koseček 6 Rexa 8 Šinák 6 Holka 5 Lichner 5 Homola 6 Makuch 6 Hudec 5 Kropáč 5 Veidinger 5 Muslija 6 Drgon 5 Csibrei 5 Hájková 5 Srpoň 6 Kéry 6 Trutz 5 Šogor 5 Málek 6. 

Góly: Homola 2, Rexa 2, Makuch, Koseček, Srpoň.

V zápase dvoch vyrovnaných družstiev sa hral od úvodu zápas, kde sa družstvá naťahovali o každý jeden gól. Na jednej strane hrala u súpera veľmi kvalitná partia, ktorá hrala pekný kombinačný futbal, v ktorom sme ťahali za kratší koniec, no na druhej mali nie až tak kvalitnú partiu, ktorej sme dokázali streliť všetkých 7 gólov. Hráči možno aj príčinou dlhšej cesty nepredviedli hru, na akú sme zvyknutí, nevychádzali nám akcie po stranách, veľmi rýchlo sme strácali lopty, čo nás na veľkom ihrisku v Handlovej stálo veľké množstvo síl. V závere zápasu nás podržali aj brankári, hlavne Krutil, ktorý chytil 2 alebo 3 čisté šance. Bol to zápas, kedy nevyhralo lepšie družstvo, čo musíme v ďalšom zápase jednoznačne zmeniť.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FK Inter Bratislava - FKMKV 3:9 (2:4) (18.4.2015)

Zostava: Krutil 6 Vajda 6 - Makuch 6 Málek 7 Magula 4 Veidinger 7 Muslija 6 Drgon 6 Csibrei 6 Kaliský Vasile 5 Koseček 7 Rexa 7 Šinák 6 Gríger 6 Holka 7 Lichner 7 Homola 9 Srpoň 6 Kéry 7 Trutz 7 Šogor 6.

Góly: Homola 5Veidinger 2, Rexa, Šogor.

V bratislavskom derby sme chceli konečne zažiť pocit víťazstva, no ešte dôležitejšia bola predvádzaná hra. Od úvodu sme boli na ihrisku lepším tímom, každú situáciu sme riešili rýchlejšie a v situáciách 1 na 1 sme boli rýchlejší a presnejší. V zápase sme si dokázali vypracovať veľké množstvo šancí, z ktorých sme premenili 9. Pri streleckej chuti bol hlavne Homola, ktorý pri zakončení začal používať rozum a hneď sa to prejavilo na jeho streleckom účte. Chlapci toto víťazstvo a tento zápas už potrebovali, aby opäť získali stratené sebavedomie. V ďalších zápasoch sa zameriame na ešte väčšiu agresivitu v útočnej zóne, a získavanie lôpt čo možno najskôr po strate.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FKMKV - ŠK Slovan Bratislava 5:9 (1:3) (11.4.2015)

Zostava: Krutil 6 Vajda 6 - Makuch 6 Hudec 6 Veidinger 8 Kaliský 5 Marušák 4 Csibrei 5 Gríger 5 Vasile 5 Koseček 6 Rexa 6 Šinák 6 Holka 7 Lichner 6 Homola 4 Srpoň 5 Kéry 6 Kropáč 4 Šogor 5 Magula 5. 

Góly: Veidinger 3, Makuch, Lichner.

V derby zápase sme v úvode na ťažkom teréne hrali vyrovnanú partiu s hráčmi Slovana. S postupom času sa však hráči Slovana dostávali častejšie k loptám a hrozili hlavne po krajoch ihriska. My sme naopak hru zbytočne tlačili cez stred, kde bol veľký počet hráčov. Prvý polčas sme si nedokázali v potrebnom množstve vypracovať gólové príležitosti, a tak potešila pekná strela Veidingera, ktorému tento zápas vyšiel. V druhom polčase sme v úvode pokračovali v hre z prvého, no po 10 minútach sa nám podarilo prebrať taktovku zápasu a dokázali sme súpera zatlačiť a výsledok bol zrazu 6:5. V týchto momentoch sme si vypracovali aj ďalšie šance , no žiaľ bez úspešného konca. V závere sme hru otvorili začo nás súper potrestal ešte tromi gólmi.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Výberový turnaj pre región BFZ U12  (9.4.2015)

Zostava: Krutil, Vajda - Šinák, Makuch, Rexa, Holka, Gríger, Marušák, Vasile, Magula, Hudec, Homola, Lichner, Kropáč, Kaliský, Kéry, Csibrei, Málek, Šogor, Koseček.

Výsledky: FKMKV - FK Inter Bratislava 2:1, FKMKV - ObFZ Bratislava - vidiek 4:2, FKMKV - ŠK Slovan Bratislava 2:7

FKM Karlova Ves Bratislava obsadila na turnaji celkové 2. miesto.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

1.LMŽ U12: FKMKV - FC Spartak Trnava 3:9 (1:3) (28.3.2015)

Zostava: Vajda 6 Krutil 6 - Makuch 7 Málek 6 Zeman Veidinger 6 Kaliský 5 Marušák 6 Csibrei 5 Gríger 6 Vasile 6 Koseček 7 Rexa 7 Šinák 6 Muslija 5 Holka 6 Lichner 6 Srpoň 5 Kéry 6 Kropáč 6 Šogor 7.

Góly: Rexa, Koseček, Makuch.

Po minuloročnom debakli od hráčov Trnavy bolo naším hlavným cieľom, v čo možno najväčšej možnej miere byť vyrovnaným súperom. To sa nám aj darilo, keď sme v hre dokázali počas celého zápasu hrať vyrovnanú partiu a o čom svedčia aj inkasované góly z hry. Až 5 gólov sme inkasovali zo štandardných situácii, kde mala Trnava jasne lepších a vyšších hráčov. Naši hráči aj napriek veľmi ťažkému terénu išli do situácii 1na1, ktoré im často vychádzali a dostávali sa do dobrých streleckých príležitostí. U každého hráča išlo o oveľa lepší zápas ako v predchádzajúcom kole. Veľmi dobre sa v zápase ukazovali hráči, ktorí v v doterajšom priebehu súťaže nedali toľko o sebe vedieť, konkrétne Makuch a Šogor, ktorí sa dokázali presadzovať a vytvárali šance sebe aj svojim spoluhráčom. Verím, že už v najbližších kolách svoju formu hráči potvrdia a príde aj povzbudenie v podobe výsledku.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FC Nitra - FKMKV 12:2 (5:1) (22.3.2015)

Zostava: Krutil 5 Vajda 5 - Hájková 4 Málek 6 Gríger 5 Zeman 5 Veidinger 5 Magula 5 Marušák 5 Vasile 5 Koseček 5 Rexa 4 Šinák 4 Hudec 4 Holka 5 Lichner 4 Homola 4 Srpoň 5 Kéry 6 Kropáč 4 Šogor 5 Csibrei 4.

Góly: Homola, Vasile.

Do zápasu s hráčmi Nitry sme nastupovali s tým, že môžeme súpera zaskočiť kvalitnou hrou a byť vyrovnaným súperom. No od úvodu až po záverečný hvizd rozhodcu sme boli nevýrazní, nekoncentrovaní a takmer za každú chybu sme pykali inkasovaným gólom. V každej hernej situácii sme boli o krok pozadu, čo pri technicky výborne pripravených hráčoch Nitry nemalo šancu na úspech. Aj napriek nie príliš kombinačnej hre sme mali v zápase krátke fázy hry, kedy sme sa dokázali dostať do gólových príležitostí, no každú sme riešili zbytočnou prihrávkou alebo kľučkou namiesto jednoduchej strely na bránu. Zápas nám po hernej stránke vôbec nevyšiel, súper bol počas celého duelu lepší a zaslúžene zvíťazil. Pred ďalším zápasom sa musia všetci opäť dostať nohami na zem a hlavne samých seba presvedčiť, že vedia hrať oveľa lepšie. My tréneri vieme, že vedia.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FKMKV - FK Senica 4:4 (3:1) (14.3.2015)

Zostava: Krutil 7 Vajda 6 - Muslija 6 Málek 7 Zeman 8 Veidinger 7 Magula 6 Marušák 6 Gríger 6 Vasile 7 Koseček 7 Rexa 5 Šinák 7 Hudec Holka 6 Lichner 7 Homola 5 Srpoň 7 Kaliský 7 Kropáč 6.

Góly: Koseček 2, Vasile, Lichner.

Na ťažkom teréne sa hral od začiatku zápasu veľmi bojovný zápas. V úvode stretnutia sme si dokázali skôr zvyknúť na podmienky a boli sme aktívnejší v hre. Z tejto aktivity plynuli aj góly a v krátkom čase sme sa dostali do dvojgólového vedenia. Dokázali sme si vypracovať dostatočné množstvo šancí, no na ich realizácii budeme musieť ešte popracovať. V prvom polčase sme zvíťazili v pomere 3:1, čo bol aj primeraný obraz hry. Do druhého polčasu sme nastupovali s tým, že chceme v takejto hre pokračovať, ale minútový výpadok koncentrácie stačil na to, aby súper vyrovnal. V ďalšom priebehu sme boli síce futbalovejší, no ponúknuté šance sme nedokázali premeniť hlavne kvôli netrpezlivosti a zbytočnému nepokoju v zakončení.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FK DAC 1904 Dunajská Streda - FKMKV 7:7 (4:2) (8.3.2015)

Zostava: Vajda 8, Hudec 7 - Kaliský 6, Šinák 6, Gríger 6, Zeman 7, Málek 7, Vasile 6, Veidinger 6, Rexa 6, Csibrei 5, Makuch 6, Koseček 5, Lichner 8, Homola 6, Kropáč 5, Šogor 6, Trutz 6, Magula 5, Srpoň 5, Muslija 5.

Góly: Lichner 3, Homola, Rexa, Srpoň, Vasile.

Prvý zápas sa podľa predpokladov hral na ťažkom teréne, čo malo vplyv na futbalovosť v oboch tímoch. V prvej polovici zápasu boli aktívnejší domáci, ktorí sa hlavne zásluhou Szogyiho dostávali do príležitostí. Naši hráči si v prvom polčase dlhšie zvykali na prírodný trávnik, a tak často volili deštruktívne riešenie hernej situácie. V druhej polovici sa hra obrátila a postupne sme otočili stav stretnutia 5 po sebe idúcimi gólmi. Chlapci si začali veriť v situáciach 1na1 z čoho vyplývali prečíslenia a šance. Na druhej strane záver stretnutia nám nevyšiel, keď opäť Szogyi najlepší hráč stretnutia dokázal vyrovnať stav stretnutia. Zápas sa skončil spravodlivou remízou.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: ŠK Senec - FKMKV 4:6 (1:3) (31.10.2014)

Zostava: Krutil 7 Vajda 7 - Zeman 7 Málek 8 Holka 7 Masaryk 5 Kéry 8 Šinák 7 Vasile 7 Hudec 8 Lichner 8 Csibrei 6 Šogor 6 Kaliský 5 Rexa 8 Drgon 6 Magula 7 Srpoň 6 Kropáč 7 Makuch 6 Homola 6

Góly: Rexa, Homola, Kropáč, Šogor, Lichner, Hudec. 

V poslednom jesennom zápase sme nastúpili proti tabuľkovému susedovi zo Senca. Od začiatku bolo jasné, že pôjde o vyrovnaný zápas, kde vo vzájomných meraniach síl nepadá veľa gólov. V úvode zápasu sme mali o kúsok viac z hry, kedy sme sa dostávali často do zakončenia, no šance ostali nevyužité. Vypracovali sme si veľa štandardných situácií, v ktorých sme dokázali byť nebezpeční. Polčas skončil v náš prospech 3:1, čo sa ukázalo v ďalšom priebehu ako rozhodujúce. Po prestávke sa nám súper vyrovnal a tak góly padali ako na hojdačke. Súper mal lepší úvod druhého polčasu a naopak my sme strhli víťazstvo v závere, kedy sme mali viac síl. Všetkým hráčom patrí poďakovanie za poctivo odbehaných 60 minút.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: FKMKV - FC ŠTK 1914 Šamorín 4:7 (2:3) (27.10.2014)

Zostava: Krutil 7 Vajda 6 - Pikaly 6 Kéry 8 Málek 6 Šinák 6 Zeman 7 Gríger 6 Šogor 6 Magula 6 Vasile 7 Koseček 7 Lichner 6 Csibrei 6 Kropáč 7 Homola 6 Srpoň 6 Rexa 7 Makuch 6 Kaliský 6 Holka 6 Hudec 6

Góly: Rexa 2, Homola, Kropáč 

Na ťažkom teréne sa od úvodných minút hral dobrý futbal. Obe družstvá sa snažili hrať , a tak sa šance striedali na oboch stranách. V úvode sme boli efektívnejší a po 20 minútach sme vyhrávali 2:0 a nastrelili 2 krát tyčku. Posledných 10 minút v prvom polčase stratou koncentrácie a množením individuálnych chýb nám dokázal súper streliť 3 góly a tak sme prvý polčas prehrali 3:2. Do druhého sme išli s cieľom vyrovnať, no úvod patril hosťom, kedy opäť po individuálnych chybách sme 2 krát inkasovali . Po tomto momente sme sa nadýchli k tlaku z čoho pramenili 2 zlepené góly. Stavili sme všetko na útok no súper to využil a svoj výsledok navýšil na konečných 7:4.Výsledok je síce negatívny, no mnoho hráčov predviedli nadpriemerne výkony.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1.LMŽ U12: FKMKV FK Slovan Levice, 7:3 (5:1), 4:0/1:1 / 1:1/1:1 (18.10.2014)

Zostava: Vajda 7, Krutil 7 - Marušák 6 Šinák 6 Kéry 7 Zeman 7 Málek 6 Gríger 6 Holka 6 Muslija 5 Magula 6 Vasile 5 Koseček 7 Csibrei 5 Kaliský 6 Rexa 6 Hudec 6 Šogor 6 Makuch 6 Trutz 5 Homola 7 Srpoň 6

góly: Homola 4, Koseček, Šogor, vlastný

Po veľmi dobrom zápase v Trenčíne prišlo k miernemu uspokojeniu a hráči si mysleli, že už to pôjde samo. V úvodných minútach sme si hrali svoju hru dostali sme sa rýchlo do vedenia 4:1, no od tohto momentu sme neboli až takí presní a dôrazní v osobných súbojoch. Súper z Levíc ukázal takisto svoju kvalitu a zvyšok zápasu bol veľmi vyrovnaný. K celkovému dojmu prispel aj veľmi ťažký terén, na ktorom sa kombinačnými akciami dalo len veľmi ťažko presadiť. Za našich najlepších hráčov možno označiť oboch brankárov, ktorí riešili jednotlivé situácie s kľudom. V ďalšom zápase budeme musieť hrať celých 60 minút a nielen 15, ak chceme byť lepší ako súper. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: AS Trenčín - FKMKV, 3:7 (1:3) (12.10.2014)

Zostava: Krutil 7 Vajda 7 - Kéry 8 Šinák 8 Holka 7 Šogor 8 Zeman 7 Málek 7 Gríger 7 Csibrei 7 Rexa 7 Kaliský 7 Kropáč 7 Srpoň 7 Vasile 8 Hudec 7 Trutz 6 Magula 6 Muslija 6 Makuch 7

góly: Vasile 2, Rexa, Šogor, Srpoň, Kaliský, Makuch

Po relatívne slabších súperoch sme cestovali do Trenčína, kde motivácia hráčom a ani nám trénerom nechýbala. Od úvodu sme boli Trenčínu na oboch stranách zdatným súperom a dovolím si tvrdiť, že v prvom polčase aj lepším tímom na oboch stranách. Darilo sa nám riešiť jednotlivé herné situácie konštruktívne a často sme sa dostávali k zakončeniu. V prvom polčase okrem strelených gólov sme nastrelili ešte 4krát konštrukciu brány. Z našej strany išlo zatiaľ o najlepší zápas v najvyššej súťaži, k čomu dopomohol aj kvalitný terén v podobe umelej trávy. Aj napriek výpadkom v zostave si hráči, ktorí dostali šancu zastali svoju pozíciu a ukázali, že každý hráč je nahraditeľní. Za výkon si zaslúžia veľkú pochvalu. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: FKMKV FK Púchov, 7:0 (4:0), 4:0/3:0 (05.10.2014)

Zostava: Krutil 7 Vajda 6 - Zeman 7 Málek 6 Gríger 6 Muslija 6 Kaliský 6 Koseček 8 Csibrei 7 Rexa 7 Kéry 8 Magula 5 Šogor 5 Vasile 6 Hudec 6 Lichner 7 Kropáč 5 Trutz 5 Srpoň 5

góly: Rexa 2, Koseček 2, Vasile, Gríger, Lichner

V druhom po sebe idúcom zápase sme opäť nastúpili na jednom ihrisku, čo určite neprospieva trénerom a družstvám, ktoré chcú využiť a dať šancu čo najviac hráčom. Od začiatku sme boli na ihrisku futbalovejší, súpera sme k našej bráne púšťali len sporadicky a po pekných akciách sa nám podarilo do polčasu 4krát skórovať. Okrem toho sme si dokázali vypracovať aj ďalšie šance no bez úspešného konca. V druhom polčase sme chceli pokračovať v nastúpenom trende, no trochu prispôsobením sa súperovi sme už neboli až natoľko dominantní ako v prvom polčase. Naopak do šancí sa dostal aj súper, no všetky vyriešil náš brankár. Výsledok 7:0 je obrazom diania na ihrisku, no ešte raz je škoda že hráči nemohli byť plne vyťažení. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: Spartak Myjava - FKMKV, 0:4 (0:0), 0:0/0:4 (27.09.2014)

Zostava: Krutil 7 - Zeman 5 Málek 6 Gríger 6 Kéry 7 Marušák 8 Koseček 6 Rexa 7 Lichner 6 Hudec 7 Kaliský 8 Srpoň 6 Homola 5 Csibrei 6 Šogor 6 Vasile 6

góly: Kaliský, Hudec, Rexa, Srpoň

Po predchádzajúcom úspešnom zápase sme chceli potvrdiť dobrú formu aj u súpera na Myjave, kde nám však ešte pred zápasom nabúrali plány domáci, ktorí postavili len 8 hráčov. Od úvodu sme mali hernú prevahu, no nevedeli sme ju premeniť na góly, ktoré by hráčov ukľudnili.S pribúdajúcim časom rástla u hráčov nervozita, pretože sme hrali stále nerozhodne. V druhom polčase nastúpila naša druhá zostava, v ktorej hlavne zásluhou Matúša Kaliského sme sa dostali do vedenia a po faule na toho istého hráča sme zvýšili na rozdiel dvoch gólov. Od tohto momentu sme už súpera k ničomu nepustili a postupne pridali ešte dva góly, ktorých mohlo byť v konečnom dôsledku aj viac. Nie je mojím zvykom vyzdvihovať jednotlivca, ale Matúš Kaliský priniesol na ihrisko kvalitu a bol hlavným strojcom tohto víťazstva. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: FKMKV - FK Inter Bratislava, 8:3 (5:1), 4:2/1:1 / 1:0/2:0 (06.09.2014)

Zostava: Krutil 6 Vajda 7 - Kéry 7, Šinák 7 Marušák 7, Zeman 6 Málek 7 Gríger 7 Holka 6 Hudec 7 Vasile 6 Rexa 6 Koseček 6 Lichner 7 Šogor 6 Homola 8 Csibrei 7 Srpoň 6 Hájková 6 Kropáč 6 Makuch 6 

góly: Homola 5, Lichner 2, Šinák

V mestskom derby sme viac túžili po víťazstve ako súper a v jednotlivých osobných súbojoch sme boli veľmi dôrazní, čo sa v konečnom dôsledku odrazilo aj na skóre. Hráči veľmi dobre pristupovali k súperovi a tak mal len veľmi málo času na riešenie jednotlivých herných situácií. K tomuto všetkému sme si dokázali vypracovať aj dostatočný počet šancí, kde hlavne v prvom polčase sme neboli často ani zoči voči brankárovi úspešní. Hráči striedajú lepšie výkony s horšími čo sa budeme snažiť už najbližšom zápase odstrániť. Na ihrisku sme boli lepším tímom, víťazstvo bolo zaslúžené. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Turnaj U12: SFZ Mini Champions League (16. & 19.09.2014)

Zostava: Krutil, Rexa, Holka, Gríger, Marušák, Hudec, Homola, Lichner, Kéry, Csibrei, Málek, Vasile, Šogor, Koseček

Výsledky zo 16.09.2014: FKMKV -FK Rača 7:1, FKMKV -ŠK Slovan 3:3, FKMKV -Pezinok 9:0 ... postupujeme ďalej z 2.miesta, o 1gól má Slovan lepšie skóre

Výsledky z 19.09.2014: FKMKV -SFM Senec 2:4, FKMKV -ŠK Slovan ??? (ale viac ako dosť), FKMKV -FK Inter 2:3.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 

1.LMŽ U12: ŠK Slovan - FKMKV, 19:4 (11:2), 7:0/4:2 / 6:2/2:0 (11.09.2014)

Zostava: Vajda 6 Krutil 5 - Marušák 7, Kéry 7 Málek 5 Šinák 6 Gríger 6 Holka 5 Magula 6 Hajková 5 Rexa 6 Koseček 6 Vasile 6 Lichner 6 Hudec 6 Kropáč 6 Srpoň 5 Šogor 6 Csibrei 7 Homola 6 Trutz 5 Kaliský 6

góly: Lichner, Csibrei, Rexa, Kropáč

V neustálom daždi sa hral pekný futbal, kde sa striedali akcie na oboch stranách. Aj keď podľa výsledku to možno nevyzerá v zápase sme si dokázali vypracovať množstvo dobrých príležitostí. Súper nastúpil v najsilnejšom možnom zložení, čo na ihrisku aj potvrdzoval. Určite nie je dobrá vizitka dostať toľko gólov v jednom zápase, no bohužiaľ väčšina padla po obrovských individuálnych chybách. Dva sme si strelili vlastné a na ďalšie 3-4 sme sami prihrali. Výsledok je na pohľad veľmi krutý, no mnoho hráčov predviedlo dobre výkony. Netreba byť z výsledku nejak nervózny nakoľko sme mali trošku smolu pri žrebe a stretli sme sa zo 4 z 5 najlepších družstiev mládeže momentálne. A myslím že tieto zápasy aj keď výsledkovo zlé dali hráčom veľa poučných vecí. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: FKMKV FC Baník Horná Nitra, 8:3 (5:1), 5:2/3:1 (06.09.2014)

Zostava: Krutil 6 Vajda 5 - Marušák 7 Málek 6 Kaliský 6 Kéry 6 Šinák 6 Gríger 6 Holka 6 Rexa 5 Koseček 6 Lichner 6 Hudec 5 Šogor 6 Vasile 7 Csibrei 7 Srpoň 5 Magula 6 Kropáč 5 Hajková 5 Makuch 5 Homola 6

góly: Homola 2, Šogor 2, Vasile 2, Koseček, Srpoň

Po súperoch, ktorí sú v slovenskej špičke mládežníckeho futbalu sme narazili na súpera, s ktorým sme si verili. Chceli sme zopakovať výkon z posledného zápasu s Nitrou čo sa nám sčasti podarilo. Súper mal poskladané dve rozdielne sedmičky hráčov. V jednej mal svojich všetkých najlepších hráčov a v druhej o čosi slabšiu zostavu. Mrzí ma určite, že v súbojoch s ich lepšou partiou sme nedokázali zvíťaziť a ani herne sme nedominovali. V tomto smere určite potrebujeme ešte zvýšiť náš výkon, pretože chceme byť hlavne herne lepší. V zápase bolo veľa pekných akcií a opäť aj množstvo nevyužitých príležitostí. Postupne sa však zlepšujeme a aj s víťazstvom si hráči viac veria v jednotlivých herných situáciách. Samozrejme vždy vidím hlavne tie veci, na ktorých musíme popracovať ale v zápase bolo veľmi veľa dobrých vecí , za ktoré si všetci zaslúžia pochvalu. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: FKMKV - FC Nitra, 6:8 (4:6)2:4/4:4 (03.09.2014)

Zostava: Vajda 6, Krutil 6 - Kéry 6 Málek 6 Kaliský 6 Gers 6 Šinák 6 Marušák 6 Holka 5 Muslija 5 Rexa 6 Hudec 6 Lichner 6 Vasile 6 Csibrei 6 Homola 6 Srpoň 5 Trutz 4 Makuch 5 Hajková 5 Kropáč 5 Masaryk 5

góly: Homola 3, Málek, Vasile, Marušák

V dohrávanom stretnutí sme nastúpili proti rovesníkom z Nitry. Po predchádzajúcej vysokej prehre si hráči vstúpili do svedomia a od začiatku išli na doraz, čo často spôsobilo v defenzíve Nitry problémy. Nitrania boli o čosi technickejší, no čo sa týka šancí tak to bolo vzácne vyrovnané. V útoku sa nám darilo v herných situáciách 1 na 1. Opäť však v efektivite zakončenia boli lepši hráči Nitry, keď aj už prekonaného brankára hostí zachránili dobre postavené tyčky. V ďalšom priebehu súťaže budeme chcieť popracovať na lepšom držaní lopty a využití celej šírky ihriska. V tomto zápase prišlo aj k zlepšeniu výkonu oboch našich brankárov, čo takisto dodávalo viac sebavedomia a istoty jednotlivým hráčom. Pri zopakovaní takýchto výkonov sa môžme už čoskoro radovať aj z lepších výsledkov. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: Spartka Trnava - FKMKV, 20:2 (11:2) (31.08.2014)

Zostava: Krutil 4, Vajda 4 - Vasile 5 Málek 5 Kaliský 6 Marušák 6 Šinák 4 Gríger 4 Gers 5 Masaryk 4 Hudec 5 Lichner 4 Rexa 6 Koseček 4 Homola 3 Kéry 4 Csibrei 6 Makuch 4 Kropáč 4 Šogor 6

góly: Rexa 2

V prvých minútach zápasu sa zdalo, že by sme mohli byť súperovi vyrovnaným súperom. Do 10 minúty zápasu bol stav vyrovnaný 1:1 a šance na skórovanie boli na oboch stranách. No po našom nepremenení sa hráči Trnavy dostali do vedenia a celkom prebrali taktovku stretnutia. V každom osobnom súboji boli agresívnejší technickejší. Naši hráči neboli ochotní zabojovať, ísť trochu na hranicu svojich možností, čo sa prejavilo aj na konečnom výsledku. Z našej strany sa jednalo o bezduchý výkon, kde len pár hráčov potešilo, no väčšina hrala hlboko pod svoje možnosti. Sklamali hlavne hráči, od ktorých sa čakalo, že družstvo potiahnu. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Turnaj U12: Jupie Banská Bystrica (29.08.2014)

Zostava: Krutil - Hudec, Málek, Gríger, Rexa, Lichner, Homola, Kropáč, Vasile, Csibrei, Makuch, Marušák, Kéry

FKMKV - Vion Zl.Moravce 2:1 (Samo 2x, as.Šimon & Lukáš); FKMKV - Slovan Levice 1:3 (Samo); FKMKV - MFK Ružomberok 0:1 (v posl.minúte); FKMKV - MFK Košice 0:4 (inkl. jeden vlastný gól); FKMKV - Jupie B.B. "b" 1:0 (Rišo L.); FKMKV - Dukla B.B. 1:1 (Kiko, as.Šimon & Rišo L.); FKMKV - Jupie B.B."a" 1:1 (Samo, as.Lukáš); FKMKV - FC Nitra 0:0; FKMKV - AS Trenčín 0:1 ... spolu 9 bodov - 2x výhra, 3x remíza, 4x prehra

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: FK Senica - FKM KV, 11:6 (3:1) (17.08.2014)

Zostava: Vajda 7 Krutil 5 - Kaliský 6 Šinák 7 Holka 5 Rexa 6 Makuch 7 Homola 6 Kropáč 6 Berec 6 Masaryk 5 Gers 6 Pikaly 5 Vasile 7 Málek 6 Lichner 7 Hudec 4 Kéry 6 Srpoň 6 Csibrei 6 

góly: Homola 2, Srpoň 2, Kropáč 2

V zápase, sme oproti prvému kolu zlepšili IHČ čo malo za následok vyrovnaný priebeh stretnutia. Aj keď samotný výsledok hovorí o dominancií Seničanov, v samotnom priebehu sme si v mnohých prípadoch dokázali poradiť s ťažkými hernými situáciami a vypracovať veľké množstvo gólových šancí. Pri ich realizácii sme však neboli dostatočne koncentrovaní a presní. Oproti súperovi bol teda hlavný rozdiel v efektivite. S celkovou predvedenou hrou však prevláda spokojnosť, pretože samotná hra nebola jednoznačne na strane súpera. V hre sa vyskytovalo množstvo herných činností, ktoré sa snažíme hráčom vštepiť. Opäť však bolo na niektorých hráčoch hlavne v druhom polčase vidieť výpadky v tréningovom procese. Výsledok celkom nezodpovedá dianiu na ihrisku, čo však v tejto kategórií nie je najdôležitejšie. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

1.LMŽ U12: FKMKV - DAC Dun.Streda, 11:9 (8:4) (09.08.2014)

zostava: Krutil 5 Vajda 6 - Marušák 6 Vasile 6 Šinák 5 Málek 5 Koseček 5 Kéry 6 Lichner 5 Srpoň 6 Makuch 5 Homola 7 Šogor 5 Holka 6 Masaryk 5 Rexa 7 Pikaly 5 Trutz 5

góly: Homola 5, Rexa 3, Srpoň 2, Kéry

V našom prvom zápase novej sezóny sme nastúpili proti súperovi z Dunajskej Stredy. Po predchádzajúcom prípravnom zápase sme hráčov upozorňovali aby na tento zápas zabudli a išli do zápasu naplno. Čakali sme, že sila súpera bude oveľa vyššia a to sa nám aj potvrdilo. V úvode sme síce dokázali súperovi odskočiť o 4 góly, no samotná hra, ktorá bola dôležitejšia už nebola taká akú sme si predstavovali. S pribúdajúcimi minútami našim hráčom dochádzali sily, čo bolo pri všetkých absenciách v tréningu od začiatku prípravy pochopiteľné. Verím, že v ďalších zápasoch bude hlavne náš výkon o poznanie lepší, k čomu by mala prispieť opäť zvýšená konkurencia v tíme a väčšia účasť v tréningovom procese. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Príp. zápas U12AS Trenčín - FKMKV, (28.07.2014)

zápasy: 
AS TN 2003 - FKM KV žltí 3:0
AS TN 2003 - FKM KV čevení 3:1 (Hudec)
AS TN 2004 - FKM KV žltí 5:0
AS TN 2004 - FKM KV červení 0:3 (Rexa 2, Homola)

FKM KV žltí : Pikaly - Magula, Šinák, Holka, Trutz, Kropáč, Makuch, Gers, Kaliský

FKM KV červení: Krutil - Marušák, Hudec, Gríger, Rexa, Csibrei, Homola, Kéry, Masaryk

V miniturnaji na hlavnom ihrisku v Trenčíne sme sa stretli s AS TN 2003 a 2004. V dvojhodinom neprtržitom slede zápasov sme si vyskúšali všetkých hráčov, ktorých sme mali k dispozícii a rozdelili do dvoch družstiev. Turnaj nám ukázal na čom momentálne sme aj keď sme neboli v kompletnom zložení. Hráči hrali takmer bez striedania všetky zápasy a na konci to bolo aj cítiť. Všetci si museli po dvoch relatívne vysokých víťazstvách zvyknúť na oveľa vyššie tempo a menej času pri práci s loptou. Takisto na rýchle napádanie na čom súper pracuje už od najmenších kategórii. Pre nás to bola veľmi poučná situácia a aj vrátenie sa opäť nohami na zem, pretože sme zistili, že stále sa dajú všetky herné situácie riešiť oveľa kvalitnejšie. Na našich hráčoch bola vidieť väčšia únava, ale to je na sústredení normálna vec. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Príp. zápas U12DAC Dun.Streda - FKMKV 3:21 (2:11), (24.07.2014)

zostava: Vajda, Jarab - Magula, Málek, Holka, Gers, Šinák, Gríger, Pikaly, Kaliský, Makuch, Hajková, Vasile, Kéry, Rexa, Homola, Srpoň, Trutz

góly: Homola 5, Rexa 4, Srpoň 3, Vasile 2, Makuch 2, Magula, Holka, Gríger, Málek, Kéry

 V druhom prípravnom zápase sme si vyskúšali systém 7+1 na dvoch súčasne hracích plochách. Od úvodu sme na ihrisku dominovali. Každý hráč vedomý si boja o miesta v zostave išiel na doraz svojich síl, čo sa na konci prejavilo aj na výsledku. V obrannej fáze sme sa snažili hrať konštruktívne, neodkopávať loptu čo sa nám vo väčšine prípadov aj darilo. V útoku sme sa po situáciach 1na1 dostávali do prečíslení a gólových šancí, no v tréningu budeme musieť popracovať na predfinálnej fáze (prihrávaní do gólových šancí). Celkovo môžme byť s výkonom spokojní, ďalší hráči sa ukázali v dobrom svetle a nám trénerom narobil príjemné starosti v určení tej správnej zostavy. Samozrejme nie všetko čo sme na ihrisku spravili bolo najlepšie. Vždy sa to dá ešte o kúsok zlepšiť. tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 

Príp. zápas U12RSM Hodonín - FKMKV 5:11 (2:6), (19.07.2014)

zostava: Vajda - Zeman, Málek, Gríger, Holka, Hájková, Rexa, Kropáč, Kéry, Vasile, Homola, Srpoň, Csibrei, Lichner

góly: Homola 5, Rexa 2, Kropáč 2, Srpoň, Kéry

 V prvom prípravnom zápase sme cestovali do českého Hodonína, kde sme po rozbiehajúcom prvom týždni nastúpili proti účastníkovi českej najvyššej súťaže. Pre nás to bol zápas, v ktorom sme chceli zistiť v čom sú naše slabiny a v čom naopak silné stránky a to nám zápas aj ukázal. Mali sme možnosť vidieť viacerých hráčov na rôznych pozíciach a potešiteľné je, že sme nevideli ani jedno výrazné sklamanie. Na ihrisku sme boli aktívnejším družstvom, vypracovali sme si veľký počet šancí, z ktorých sme cca polovicu dokázali aj premeniť. Všetci hráči hrali s chuťou, vo veľkých horúčavach nešetrili krokom. Určite to nebolo ešte úplne sto percentné, no verím že so zvýšenou konkurenciou v tíme pôjdu výkony jednotlivých hráčov ešte výrazne dopredu. Nikto nemá isté miesto v zostave čo je predpoklad napredovania. Za výkon si všetci zaslúžia pochvalu.tréner - Marek

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -